Range Reduccion викликані високої частоти модульованого сигналу

A

alcatraz1972

Guest
Я хотів би спробувати це:

Я хочу використовувати 433 МГц передавач і приймач, електроніка, що використовуються для цифрових передач ДО 150 Кбіт
/ с.На схемі передавача я хотів би ввести перемикач РФ, які можуть бути модульованих на 21 МГц (Antena між РФ і підсилювач).

Ідея направити 12-бітних на 150kbps і після декількох імпульсу на 21Mhz.Я знаю, що необхідно Зміни мого приймача або навіть одного дизайну, оскільки ці фільтри приймач сигналу на 21 МГц.

Моє питання:

Хіба Можливе для зчитування сигналу РФ на 20 м, якщо вихідний діапазон становив 100 м?або сигнал буде настільки слабкий, що не Можливе відновити більше?

Будь ласка, хтось може дати будь-яку ідею.Я новий в цій області і який-небудь відповідь, навіть якщо ви думаєте, це Imposible для її здійснення

Спасибо заранее

 
Ви можете мати проблеми при пошуку TR перемикач, який може бути включений це швидко.Інша проблема полягає в розрядної синхронізації в приймачі.

Яка мета цієї схеми?Є, мабуть, іншими способами виконати бажану функцію, що система працювала краще.

 
Я знайшов кілька перемикачів на веб аналогових пристроїв.Здається, я втрачу 9.4ns між ними, щоб включити / виключити.Тим не менше, я думаю, ще є в 10 разів швидше.

Ідея мати на тому ж обладнанні для цифрового каналу comunnication плюс Додатковий сигнал для відстеження позицій.Я маю алгоритму, що вже працюють у ультразвук технологій.

Syncroniztion не є проблемою.Я знайшов Можливе рішення.

Ви і знаю, скільки діапазон може бути скорочено?

З повагою

 
Асортимент буде скорочений на квадратний корінь з приймача пропускну здатність співвідношення цих двох систем.Я підозрюю, що з 43 МГц в порівнянні з нинішніми 0,3 МГц цьому пропускна спроможність складе близько 10 разів.

Інші починаючи метод полягає у використанні псевдовипадкових цифрової передачі.У приймачі можна отримати кореляцію пік, розташований в межах 0,1 Час біт або краще.

 
Інші починаючи метод полягає у використанні псевдовипадкових цифрової передачі.
У приймачі можна отримати кореляцію пік, розташований в межах 0,1 Час біт або краще.Я знаю, про техніку піків кореляції.Однак для цього методу потрібно зразків великого обсягу даних, з тим щоб зменшити відмінності в остаточної оцінки.Метод, який я хотів би спробувати можна домогтися врегулювання в рамках 1 / 148 розрядна час, використовуючи не більше 10 біт.

Ідея полягає у використанні слотів дуже короткий час з додатковими даними про те, що нормальної схеми приймача буде фільтрувати, так що цифрові дані не будуть пошкоджені.Проте паралельно аналогової схемою буде викликати у зразку це кілька біт.

Дякуємо за інформацію діапазону.Тепер Я буду вчитися, якщо я можу підсилити сигнал РФ тільки за інформацію, починаючи ще пройти і законодавство РФ про Європейський Союз.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top