DMA проблем в RH7.3

A

Aigneryu

Guest
Шановні хлопці,

Я встановив подвійний процесор, заснований машина, яка складається з
Dual Xeon 2.8GHz 533MHz FSB з HT.

Після установки RH7.3, я використовую "hdparm" для включення жорсткого диска DMA.
Але мені сказали, що HDIO_SET_DMA невдачу.

Проте, ця проблема не буде виникати на моїй машині AMD XP3200.
Лі хто-небудь стикався з такою проблемою, як я?

 
Apple Pay to rozwiązanie które w założeniu ma uprościć płatności bezgotówkowe. Eksperci Sophos już teraz głośno zastanawiają się nad bezpieczeństwem tego produktu firmy z Cupertino.

Read more...
 
Швидше за все, ваша проблема пов'язана з ядром, який на 7,3 RH Я підозрюю, 2.4.9 і нижче.IDE НЕ працює, як очікувалося.Я також була проблема, яка почалася з DVD-W, а потім виявив, що передача даних між 2 HDD Master / Slave був неймовірно повільним.
Рішення, яке працювало для мене була установка дистрибутива з новими ядра.І так, я також мав 2 Dual Xeon конфігурації на Тянь MOBO.

Aigneryu пише:

Шановні хлопці,Я встановив подвійний процесор, заснований машина, яка складається з

Dual Xeon 2.8GHz 533MHz FSB з HT.Після установки RH7.3, я використовую "hdparm" для включення жорсткого диска DMA.

Але мені сказали, що HDIO_SET_DMA невдачу.Проте, ця проблема не буде виникати на моїй машині AMD XP3200.

Лі хто-небудь стикався з такою проблемою, як я?
 
Ядро в моєму розподіл 2.4.18-3, яка називається підтримка IDE DMA.

Я знайшов все об
/ хв ядер в Redhat офіційного сайту не може правильно налаштувати IDE.Тільки якщо я можу завантажити файли виправлення від Intel і зібрати знову ядра, ДМА може бути включений.

Контролер IDE є Intel 6300ESB, яке є похідним від розширеної Intel ICH5.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top