інтегратора проблема

O

OMEsystem

Guest
Будь ласка, зверніться до прихильності.
У мене є операційні підсилювачі інтегратор рис.1, якщо я хотів би проаналізувати петля
і отримати його відповідь, схема повинна бути пов'язана як рис.2.(1) Чи є це?
На додаток до цього, у мене інше питання, якщо операційні підсилювачі замінений
ОТА, чи повинен я розраховувати Зі зворотного зв'язку, коли я розрахувати запас по фазі
від ОТА?Якщо ОТА є одноступеневою, (2) не Зворотній зв'язок С допомагає стабільність?
(3) Чи повинен я розраховувати R, коли я розрахунку фазових краю операційні підсилювачі?
Вибачте, але Ви повинні увійти для перегляду цієї прихильності

 
Zamiłowanie Qualcomma do chińskiego rynku jest nieograniczone, choć lokalne firmy starają się podgryzać amerykańskiego producenta jak tylko są w stanie. Zauważalne jest nasilenie się konkurencji ze strony lokalnych producentów procesorów z architekturą ARM. Chińscy producenci smartfonów nadal też ukrywają część opłat licencyjnych za korzystanie z...

Read more...
 
Я думаю, малюнок показує, два компаратора, потім diffrentiator, я не бачу його зв'язок з малюнком 1

 
Малюнок 2 є не equavlent схеми Малюнок 1.Будь ласка, перевірте її більш тісної

 
Ви можете використовувати для імітації Рис.2 відкритих характерні петлі OPA, де введення паразитичні ємності повинно бути inclded паралельно з Р.

 
pfd001 пише:

Ви можете використовувати для імітації Рис.2 відкритих характерні петлі OPA, де введення паразитичні ємності повинно бути inclded паралельно з Р.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top