імітувати шум у часовій області

N

Neo

Guest
Я помітив, деякі дизайнери кажуть, що вони імітації шумів приймача, наприклад 400uV, як вони отримують, що піт, я маю на увазі, з МШУ, змішувач, PLL, і навіть ADC?Я вважаю, що вони використовують для імітації transcient, що шум, але, як отримати шум у transcient?

 
Termin "snowshoe" odnosi się do metody jaką spamerzy wykorzystują wysyłając swoje wiadomości przez duże obszary Internetu, ciągle utrzymując je na powierzchni, tak jak to robią rakiety śnieżne.

Read more...
 
Мені здається, що вони йдуть перехідні моделювання та БПФ перехідних результатів, шум від БПФ має бути те, що вони мають на увазі.

 
але transcient не може імітувати шум, вірно?вони отримували тільки спотворення, а не шум відповідь!
Спасибі, але все-таки

 
Я думаю, в Agilent @ DS є перехідні моделювання шуму, але я не використовував його раніше, і нічого не знаю про точність

khouly

 
Я думаю, що моделювання з повним приймача практично неможливо, якщо попросите з розумною точністю.
Перехідні це точно неможливо.
Найбільш вірогідним вирішенням цієї проблеми є те, що вихідний шум (інтегрований протягом певного пропускну спроможність) розраховується з моделювання одного суб-схеми шум цифри і внутрішніх шумів.

Це загальний підхід, а зміцнювати.

Я сподіваюся, що це може допомогти.
Mazz

 
SpectreRF шум може зробити розрахунок, і він може генерувати спектр шуму (якщо у вас є право параметри шум у вашій моделі файл).У результаті шуми потім знайшли шляхом інтеграції спектр шуму над Freq область ваших інтересів.Чи має це сенс?

 
Я думаю, два тони transcient моделюванням повної приймача є прийнятним, donnot думати про гармонійного балансу моделювання для імітації системи більше двох блоків.

хтось дійсно імітувати шум виконанні transcient, наприклад: Денніс Джі-Вай Йі з УКБ у своєї кандидатської дисертації (весна 2001) говорить, що симулювати повну коефіцієнт шуму приймача в 5.7dB з сигма-дельта АЦП, який я знаю, як donnot , ви, хлопці, знаєте?На мій погляд, transcient можете отримати тільки спотворення інформації приймача і шумів квантування в АЦПДодано після 11 хвилин:Mazz пише:

Я думаю, що моделювання з повним приймача практично неможливо, якщо попросите з розумною точністю.

Перехідні це точно неможливо.

Найбільш вірогідним вирішенням цієї проблеми є те, що вихідний шум (інтегрований протягом певного пропускну спроможність) розраховується з моделювання одного суб-схеми шум цифри і внутрішніх шумів.Це загальний підхід, а зміцнювати.Я сподіваюся, що це може допомогти.

Mazz
 
Каскадне блоків у RFICs, найбільш "безпомилкової" підходу є моделювання вихідний шум (або вхідний говорив, або Req) кожного блоку, в залежності один з блоком посилення (який можна також отримати перетворення).
Потім за допомогою простої формули для позначення кожного блоку підсилення на вході РФ (де ви зазвичай збігаються) і перетворити його в шумі, якщо це буде потрібно.
Потім Ви можете розрахувати точну загальний шум системи і так і вихідного шуму.

Перехідні симуляції, тільки з одного тону неможливо.Припустимо, ви маєте РФ (2.5GHz) тон, PLL на 2.499GHz, КРП на 1MHz і АЦП.Потрібен час кроку дуже малий, щоб точно змоделювати 2,5 ГГц сигналу і зупинити час дуже великий, щоб отримати смисловий числа 1MHz періодів сигналу.3 роки моделювання з великою сервер.Ніхто не робить це.
Перехідні з шумом SIM здійснюється в eldoRF, але їх обчислювальні ресурси дуже великою, набагато більше, ніж просто минущим.

Я сподіваюся, що це може допомогти.
Макс
Вибачте, але Ви повинні увійти для перегляду цієї прихильності

 
Mazz пише:

Каскадне блоків у RFICs, найбільш "безпомилкової" підходу є моделювання вихідний шум (або вхідний говорив, або Req) кожного блоку, в залежності один з блоком посилення (який можна також отримати перетворення).

Потім за допомогою простої формули для позначення кожного блоку підсилення на вході РФ (де ви зазвичай збігаються) і перетворити його в шумі, якщо це буде потрібно.

Потім Ви можете розрахувати точну загальний шум системи і так і вихідного шуму.
 
Neo пише:Mazz пише:

Каскадне блоків у RFICs, найбільш "безпомилкової" підходу є моделювання вихідний шум (або вхідний говорив, або Req) кожного блоку, в залежності один з блоком посилення (який можна також отримати перетворення).

Потім за допомогою простої формули для позначення кожного блоку підсилення на вході РФ (де ви зазвичай збігаються) і перетворити його в шумі, якщо це буде потрібно.

Потім Ви можете розрахувати точну загальний шум системи і так і вихідного шуму.
 
я перепрошую за непорозуміння estradasphere
Я моделювати transcient, а не PSS, вона буде застосовуватися потрапило PSS на весь приймач

 
Neo
введення згадані шуми просто вихідні шум розділити малих посилення сигналу, тому воно не повинно залежати від опору.Моя пропозиція полягає у використанні завжди джерела і опору навантаження в подблок шум моделювання, з тим щоб врахувати реальні умови ланцюга.

Іншою проблемою є час моделювання: 4 дні Сіми не можуть бути використані для проектування, тільки для перевірки.До речі, чому б не PSS з тональним LO тільки й PAC pnoise до SIM загальний приймач.Я думаю, що ви отримаєте його менш ніж за 4 дні.

Я сподіваюся, що це може допомогти.
Маггі.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top