підрізка випадках??

O

oursriharsha

Guest
Чому синтезатор чорнослив деяких випадках, коли обробитися? Що насправді це обрізання стосуються синтезатор.
коли синтезатор чорнослив регістр / екземпляр буде дизайн, як очікувалося?
Чи може хто-небудь кинути світло на те ж ..?

 
Porzućcie Dropbox, Facebooka i Google - radzi Edward Snowden. Badanie przeprowadzone przez F-Secure pokazuje, że 53% badanych wyraziło wolę zmiany usług na zapewniające większą ochronę prywatności.

Read more...
 
Коли зведеного інструмент чорнослив випадках ...Що вона є зайвою або видалити невикористовувані логіки.Давайте говорити, що ваш дизайн дозволяє використовувати ОЗУ блоків .., Але помилково Вас немає підключені всі порти на блок
пам'яті правильно ...Синтез інструмент виявить, що цей блок
пам'яті не можуть бути використані або не буде працювати належним чином з-за того, що необхідні деякі входи відсутні і видалити, наприклад, з netlist.

Підрізка також може статися, коли в ході синтезу ..деякі логічні мінімізований або логіка реструктуризацію, яка призводить до відкритих або не
пов'язаних мереж .. ці сигнали можуть бути необхідні для інших блоків і, як наслідок .. інструмент буде видаляти ці блоки також.

Местами ..Засоби видалення надлишкової логіки тим, що функціональні зміни не відбуваються.Але, як зазначалося раніше, якщо видалити логічний том, что необходимо ..це результат моделювання невідповідність після синтезу.

 
якщо це має місце у випадку деяких LOGIC / блоків в якій сигнали не пов'язані, і чорнослив, можна видалити з попередженням?Але що, якщо синтезатор чорносливу деякі біти з регістра, як я можу бачити, що обрізання doent вплинути на поведінку?Додано через 1 хвилину:У випадку OD деякі з обробитися клітин, я старався, що
з'єднують всі сигнали, і я зміг видалити попереджень.
але те, що у випадку, якщо він реєструє чорнослив кілька шматочків його?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top