Як розрахувати поточну

P

prasannabalaji

Guest
Привіт
моя схема працює від батареї 0F 1000mA / H (1.5V * 3).Я хочу цю батарею працювати на 30 days.The схема буде працювати тільки для 12hrs/day.Тому я хочу знати, скільки має поточної схеми повинні споживати, щоб працювати за 30 днів.
схему включений тільки для 12hrs/day

Прохання надати допомогу в цьому питанні.

Також, якщо можливо люб'язно повідомити мені процедуру, як обчислити струм в цьому ланцюгу

 
Nowe przepisy Unii Europejskiej w zakresie ochrony danych osobowych wprowadzają jeden spójny zestaw wymagań dla wszystkich podmiotów będących w posiadaniu danych osobowych obywateli UE.

Read more...
 
Привіт,

Якщо ваш комутатор-ну часом 12 години на добу, то загальний час на 30 днів, 12 * 30 = 360 години, вірно?
Ваш акумулятор 1000mAh, це означає, що вона здатна забезпечити 1000mA за 1 годину або 500mA за 2 години або 100mA за 10 години і т.д., тепер розумію схему?(Помножте мА з годину, щоб завжди отримаєте ємність акумулятора.)
Так що тепер, якщо ви розділите 1000mA вашої необхідних 360 годин ви можете отримати максимальний мА цінуємо вашу схему дозволяється споживати: 1000/360 = 2.77mA з 1.5V * 3 акумулятора.

unkarc

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top