Verilog в проектуванні аналогових плюс Verilog в цифровий Designin

E

Engr.Kamran Hameed

Guest
Я зробив Verilog проектування концепції в цифровому аспекті, тепер я рухаюся перекласти в аналоговому проектування в Verilog в Нижче описані кодування я намагався розробити Проводящие Resistace програмування Verilog існують три запити розглядати його. 1.Is простих Verilog proagrmme, на якому я зробив цифрового кодування схема може використовувати те ж саме для аналогового програмування Verilog або 2.Для аналогового програмування Verilog Verilog версія відрізняється для обох (я тез для цифрового проектування окремої Verilog симулятор використовується і для Anlog навпаки? ) 3.So, якщо 2. правильно це може ж правило застосовується на моделі сим і ISweb програмного забезпечення теж в основному, використовують для Spratan trainner комплект 4.Please перевірити мій код простого проводить опору, цей код працює на програмному забезпеченні моделювання Verilog_AMS але працює не на простих Verilog (SynCad) Моделювання програмного забезпечення , у мене є плутанина плз вирішити цю плутанину, яку я стикаються з 3:00 ........................ Будь код несправності модуля res2 (р, п); INOUT р, п; електричні р, п; параметрів реальних г = 1; аналогові Бегін V (р, п)
 
Verilog є мовою проектування цифрових схем, чи не так?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top