Tektronix Область --- --- Комп'ютерна TCPIP

P

powersys

Guest
Ми HV кілька областей Tektronix в нашій лабораторії.Одним з них є TDS3014B, і я виявив, Ethernet-порт на панелі реальної сфери.Чи можемо ми написати програму (наприклад, з використанням Matlab, Visual Basic, C #, тощо) для управління сфери, а також отримувати дані зі сфери?Pls раджу.Спасибо.

 
Organizacja JEDEC zaaprobowała standard eMMC 5.1, który pozwala budować szybkie i bezpieczne pamięci masowe NAND/flash, takie jak np. dyski SSD instalowane powszechnie w smartfonach i tabletach. Dyski SSD oparte na tym standardzie pracują tak szybko, że w stanie przetwarzać w czasie rzeczywistym dane wideo 4K, czyli obrazy mające rozdzielczość Ultra HD.

Read more...
 
Порт Ethernet для дистанційного керування.
open a browser window on your PC and enter the TDS3000B's IP address into the URL window. The oscilloscope will respond and allow you to control it from your browser. You can download e*Scope control software to your PC for a graphical interface that displays the TDS3000B screen and front panel controls for easy access.

"TDS3000B воістину E * Область, дозволяючи вам контролювати його через Інтернет за допомогою комп'ютера з будь-якого місця. Просто підключіть TDS3000B до локальної мережі через вбудований, Ethernet порту
відкриті вікна браузера на комп'ютері та введіть TDS3000B's IP-адресу у вікно URL. осцилограф буде реагувати і дозволяє керувати ним за допомогою браузера. Ви можете завантажити E * Сфера управління програмним забезпеченням на свій комп'ютер для графічного інтерфейсу, який відображається на екрані TDS3000B і керування на передній панелі для зручного доступу.

E * Сфера управління дає вам прості можливості віддаленого доступу до ваших інструментом вимірювання TDS3000B чи через кімнату або по всьому світу.Ви можете перевірити роботу вашого прототипу працює в лабораторії з настільного ПК, довідкова служба технічного обладнання неполадок у віддалених місцях або збирати дані від приладу колеги на іншому розвитку сайту.E * Сфера вашої роботи розширює простір від вашої лавці на весь світ ".

 
Які ви можете використовувати браузер для loginto сфери і набувають дані .. Вам потрібно знати MAC / IP покладених на сферу

 
Я написав програму Matlab спілкуватися з розмахом.Я можу звертатися до даних з каналу 1 і 2, а не канал 3 і 4.Сфера має 4 канали фізично ...

 
Чи можу я мати PLS MATLAB код ви використали.Подальше PLS ви можете допомогти мені, щоб написати MATLAB код для доступу до Ethernet-порт?

 
Див тут:
http://www.mathworks.com/matlabcentral/index.html

Ви можете знайти драйвера і приклади вихідного коду MATLAB.Додано через 1 хвилину:Пошук "Компанія Tektronix" або "TDS3014" ключових слів.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top