mikrobasic і pickit2 ???????

T

tmd13

Guest
Я написав код для Pickit2, і я за допомогою зовнішнього джерела живлення, але я поняття не маю, як отримати інформацію від напруги в pickit2.

Я написав код для того, щоб бути в змозі читати, коли напруження в потенціометрів міняється (вручну),
тому в даному випадку, якщо змінити потенціометром зменшується напруга, то світлодіоди будуть показувати Whats відбувається.Поворотом всі світлодіоди (макс. напруга), або перетворення 1 світлодіод (мін. напруга), або просто поворотний 2 світлодіода (половина напруги).

У цьому випадку я буду використовувати зовнішнє джерело живлення, і я хочу зробити те ж саме,
єдина відмінність полягає в тому, що я не хочу використовувати потенціометрів, я просто хочу, щоб Комісія у свою чергу, все більше і більше світлодіодів коли зростає, і вимкніть все більше і більше, коли світлодіоди, знижується.

А проблема полягає в тому, що я не знаю, як зробити код для цього, я не знаю, як для вимірювання напруги в цьому випадку.
Я сподіваюся, що Ви можете сказати мені, що команди, я повинен використовувати, щоб мати можливість грати з напругою інформації,
що надходить до Ради.

Я сподіваюся, що ви допоможете мені прим.

 
Cyberprzestępcy to "fachowcy", którzy nigdy nie próżnują - tylko w I kwartale bieżącego roku produkty markowane przez Kaspersky Lab zdołały wykryć 2 2 ...

Read more...
 
Ви отримаєте вихідний код з мікросхемою?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top