Help!

S

saiaoying

Guest
Здравствуйте!

Для того, щоб дозволити струму дзеркало матч набагато краще, я ставлю Деякі пустушки МОП в макеті, і вони не намалював на схемі, так що коли я перевірити LVS, вона завжди показує мені, що манекен МОП є unmatch.

як боротися з цією проблемою?

 
Niezależnie od tego, czy definiujemy je jako obraz, zbiór cyfr czy dane osobowe - informacje w dzisiejszym cyfrowym świecie są nie tylko wartością samą w sobie, ale przede wszystkim siłą napędową rozwoju cywilizacyjnego. Wojna o nie trwa.

Read more...
 
Вони можуть бути проігноровані спеціальні правила.У дива, вона називається чорносливу правило, і визначається "pruneDevice".
Але якщо манекен Пристрої зв'язку з ланцюга, включаючи їх у схемі є кращим вибором.

 
Shorting всіх портах цих MOSFET на GND.Правильно написаний LVS правила будуть ігнорувати ці пристрої манекена.

 
Коротше кажучи, всі термінали, якщо PMOS VDD і VSS, якщо NMOS ...
Це вирішить проблему ...

 
Ви отримаєте щось на кшталт "неперевершене довжини воріт для паралельних пристроїв в розташування"?Тоді при моєму випадку, я буду просто ігнорувати його, тому що зазвичай LVS покаже, що "Netlist узгоджені логічно"

 
LVS, що ви використовуєте?При використанні Теннер LVS є правило, яке буде ігнорувати короткий пристрою в ЛВС обстановці.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top