EDABoard.com! Міжнародний форум електронних дискусій: програмне забезпечення, схеми, схеми, книги, теорія, документи, ASIC, pld, 8051, DSP, мережа, РФ, аналоговий дизайн, друкована плата, сервісні посібники

Register Log in

інтегратора проблема

O

OMEsystem

Guest
Будь ласка, зверніться до прихильності.
У мене є операційні підсилювачі інтегратор рис.1, якщо я хотів би проаналізувати петля
і отримати його відповідь, схема повинна бути пов'язана як рис.2.(1) Чи є це?
На додаток до цього, у мене інше питання, якщо операційні підсилювачі замінений
ОТА, чи повинен я розраховувати Зі зворотного зв'язку, коли я розрахувати запас по фазі
від ОТА?Якщо ОТА є одноступеневою, (2) не Зворотній зв'язок С допомагає стабільність?
(3) Чи повинен я розраховувати R, коли я розрахунку фазових краю операційні підсилювачі?
Вибачте, але Ви повинні увійти для перегляду цієї прихильності

N

news

Guest
Zamiłowanie Qualcomma do chińskiego rynku jest nieograniczone, choć lokalne firmy starają się podgryzać amerykańskiego producenta jak tylko są w stanie. Zauważalne jest nasilenie się konkurencji ze strony lokalnych producentów procesorów z architekturą ARM. Chińscy producenci smartfonów nadal też ukrywają część opłat licencyjnych za korzystanie z...

Read more...

S

safwatonline

Guest
Я думаю, малюнок показує, два компаратора, потім diffrentiator, я не бачу його зв'язок з малюнком 1

N

nxing

Guest
Малюнок 2 є не equavlent схеми Малюнок 1.Будь ласка, перевірте її більш тісної

P

pfd001

Guest
Ви можете використовувати для імітації Рис.2 відкритих характерні петлі OPA, де введення паразитичні ємності повинно бути inclded паралельно з Р.

O

OMEsystem

Guest
pfd001 пише:

Ви можете використовувати для імітації Рис.2 відкритих характерні петлі OPA, де введення паразитичні ємності повинно бути inclded паралельно з Р.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor