є необхідним використовувати 50om-порту при проектуванні фільтрів

H

hakunamatata

Guest
Здравствуйте! Всім! Я desiging harpin мікрополоскових фільтр з СОНЕТ зараз!
звичайно портом фільтр повинен бути 50om але я розробив фільтр 8poles harpin з дуже гарною продуктивністю, що використовують порти якого становить близько 20om, що означає, що порт є більш широким, ніж 50om-порт! всю роботу я зробив завершується СОНЕТ Я хочу знати, що це правильно?
Чи потрібно використовувати 50om-порту при проектуванні мікрополоскових фільтр?
Фільтр може я розробив у сонет дійсно ведуть себе як хороший результат на практиці?
завдяки, в advace !!!!!!

 
Wydany w marcu 2014 roku smartfon Xiaomi Redmi Note lada chwila doczeka się następcy, Xiaomi Redmi Note 2. Za sprawą TENAA, chińskiego urzędu wydającego certyfikaty, znamy już jego specyfikację. Druga generacja Redmi Note wyposażona będzie 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Pod obudową znajdziemy 4-rdzeniowy SoC Snapdragon 410 o ...

Read more...
 
Так, це новини, важливо!

50ohm є стандартним опором так що всі пристрої повинні бути знайдений по 50ohm.
Наприклад, всі сфабриковані МШУ, фільтри, змішувачі ...підбираються по 50ohm так що це легко зробити за combinaton різних виробників з різним набором якостей.
Ви можете побачити зміни Whan ви замінили вихідний порт 50 або 20 Ом резистор.

Якщо ви додайте фільтр по деяким стандартним 50 Ом система, підсилювач, spliter, аналізатор ...Ваш фільтр не буде же набором якостей, оскільки ваша система 50ohm але You'r відповідністю введення / виводу опором 20ohm.

Як ви знаєте, що зіставляються порти 20ohm, ви змінили стандартні установки від 50 до 20ohm?
Якщо ви ніж повернути назад на 50ohm і моделювати знову.

 
hakunamatata пише:

Здравствуйте! Всім! Я desiging harpin мікрополоскових фільтр з СОНЕТ зараз!

звичайно портом фільтр повинен бути 50om але я розробив фільтр 8poles harpin з дуже гарною продуктивністю, що використовують порти якого становить близько 20om, що означає, що порт є більш широким, ніж 50om-порт! всю роботу я зробив завершується СОНЕТ Я хочу знати, що це правильно?

Чи потрібно використовувати 50om-порту при проектуванні мікрополоскових фільтр?

Фільтр може я розробив у сонет дійсно ведуть себе як хороший результат на практиці?

завдяки, в advace !!!!!!
 
Хоча опором 50 Ом, як правило, використовується, ви не обов'язково повинні визначити 50 Ом порту.Краще за все визначити порт опором із значенням вашого опір навантаження, в даному випадку вашого фільтра.

 
Я думаю, імпеданс портів не дуже важливі при проектуванні фільтрів, а чи опір мережу, яка складається з фільтра та вхідного і вихідного порту складає 50 Ом це дуже важливо.

 
Це завжди залежить якщо ви можете вибрати опором дивлячись на вході і виході фільтра ...

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top