плутати про S11

B

BasicRF

Guest
Є два підсилювача, параметри якої такі: S11A =- 20dB, S21A = 10 дБ; S11B =- 2дБ, S21B = 10 дБ.
Якщо вони пов'язані між РФ ignal джерела (якщо такі є влада одно 0dBm) і аналізатором спектру відповідно, 10dBm відображатися на аналізатор спектру? (Becasuse Коли TS = 0, TL = 0, GT = S21 (дБ))
Якщо це відбудеться, при проектуванні підсилювача, тому ми завжди догляд S11 і S22?

 
Zarządzanie bezpieczeństwem sieci firmowej w przypadku odległych oddziałów i filii firm wciąż stanowi spore wyzwanie. Dodatkowym utrudnieniem dla znalezienia odpowiednich, opłacalnych i łatwych do zarządzania rozwiązań są ograniczenia budżetowe oraz brak specjalistów IT w każdej filii.

Read more...
 
Ваше спостереження вірно.
Її нічого не робити з цим підсилювачем, але якщо ви обчислити amopunt влади, яка відбивається назад до джерела, ви знайдете 2 підсилювача відображають toomuch ніж одним кулаком.
Якщо ж розрахувати на 40dBmlevel потужністю то відбитий енергії 38dBm в одному випадку і 20dBm в першу підсилювач.
Драйвер безпечно, якщо воно отримує низький відбитої потужності.
Сподіваюся, ви зрозуміли це, якщо не PM мене.

 
У 2-му підсилювача, можна додати "паралельні мережі" перед ним, і при цьому "Gain" підсилювача може стати набагато більше, ніж 10 дБ.З цим вище вигоди, ви можете досягти бажаного 10 дБм вихідна потужність набагато нижче вхідного ВЧ сигналу.

Якщо ви не виправите 2 підсилювача, щоб краще відповідають вхідний опір, то потужність, відбита від вхідних підсилювачів, що буде відображати назад до джерела.Це відображає влада може викликати проблеми системного рівня, як і потягнувши джерела від частоти чи заподіяння пульсація потужності, як частота налаштована.

 
якщо два підсилювачів як Noise Low підсилювачів, пов'язані після антеною, буде такої ж потужності буде отримати на виході малошумливий підсилювач?

 
Так, звичайно, і не буде назад відображень з підсилювачем 2дБ РС.Я згоден з biff44 що це 2дБ підсилювач може бути налаштований, щоб дати більше, ніж 10dB вигоди.

 
Але хто може сказати мені, будь другого підсилювача можуть бути використані в реальному розробки, коли це пов'язано МШУ після антену з гарною фігурою шуму і достатньою наживи, але погано S11?

 
Чи можна відправити мене. MDL файлів MATLAB для запитати, FSK, PSK, QPSK, MSK, GMSK, PCM, ДМ, OQPSK?
plzzzzz.
це трохи терміново

 
Привіт Основного РФ,
Якщо ви хочете допомогти то надішліть нам повну дизайну в сигнальному шляху.Я буду аналізувати і відправити вам результат.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top