питання про графік Сміт

S

saran7507

Guest
Привіт Все,

У мене є питання про виконання Сміт діаграми.У мене є PCB парних привести дипольні антени (FR4 підложки) з жорсткою пріпаян на кінець PCB і інший кінець жорстко пріпаян в N-роз'єм типу чоловіків.

Я хочу бачити імпедансной значення Сміт діаграми на мережевий аналізатор Agilent e5070b.

Частота діапазону 5.1GHz на 5.8GHz.Цей центр є частотою 5.45GHz.

Результати, які я отримав від мережевий аналізатор 53ohms на 5.1GHz і 25 Ом на 5.8GHz.

Я можу грати з антеною позиції bcoz IM проведення антену.

Чому їм отримувати 25ohms на 5.8GHz?

Це добре чи погано?

Я надає екрану для перегляду ур.Терміново потрібно ур відповідь.Спасибо.Привіт,
Chellappan.
Вибачте, але вам необхідно увійти в акаунт це вкладення

 
Smartfon, pendrive lub laptop odmówił posłuszeństwa? Straciłeś ważne dane, kontakty, filmy, zdjęcia? Jest sposób, by łatwo je odzyskać. Wystarczy jeden sprytny gadżet lub szybka i profesjonalna pomoc.

Read more...
 
привет всем,PLZ відповідь мене ....

Мені потрібна допомога терміново УР .....

 
Теоретично Диполь антена resonating тільки на одній частоті.
На пропускну здатність дипольні може бути збільшена, якщо товщина елементів збільшується або вносячи деякі щілини в обійми елементів.

http://mwrf.com/Articles/ArticleID/21233/21233.html

Якщо можна скласти диполей, це також буде сприяти збільшенню пропускної спроможності.

 
Привіт,

Я прикладеною антени і антени feedhorn фотографії.

N-типу з feedhorn антени pluged в N-типу страви.

На фотографії в цьому файлі:
1) Блюдо
2) Вид спереду feedhorn антена
3) Перейти думку feedhorn антена

Не могли б розповісти, як у Мені потрібно ключових вартості крок за кроком в Agilent e5070b мережевий аналізатор для перегляду діаграми продуктивності Сміт?

Сміта схемою, що і додає раніше показує 53ohms на 5.1GHz і 25ohms на 5.8GHz.Це практичні вигоди для цього 5,1 до 5,8 ГГц 21dBi про яких наближається до теорії отримати значення.Однак отримати в порядку, і я розумію, Abt прибуток, але я не розумію, як побачити коваля діаграму і спочатку, що ключовим у мережевий аналізатор.Чи є мої кроки отримати відповідь Сміт показники не так з тим ур.
Прохання керівництва мене.спасибоПривіт,
Chellappan
Вибачте, але вам необхідно увійти в акаунт це вкладення

 
Привіт,

PLZ Мені потрібна допомога у всіх.PLZ поясніть мені чітко.

 
Чи можете ви розмістите FR4 Специфікації, ПХБ і товщина Cooper товщини, а також фотографії дипольні або вимірювань?
Ви можете змінити мінливим імпеданс дипольні відстань від директора (рефлектор). Але 20% пропускної здатності дуже dificult.
Я міг би спробувати протестувати його в HFSS.

 
Фромм коваль діаграми імпедансной обертається більш ніж у 5 разів, коли частота змінюється від 5.1 до 5.8GHz.

Я хотів би завершити її як поганий дизайн, якщо мета полягає в широкому діапазоні антени з 5.1GHz на 5.8GHz.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top