Я хочу знайти роботу в Німеччині

A

AlexK

Guest
Я хочу знайти роботу в Німеччині:
Ті, хто має досвід роботи в: FPGA / CPLD, VHDL, PIC, PCI, проектування друкованих плат, C / C та багато чого іншого.Тепер працює з MPEG-2 транспортні потоки в системах DVB.Додаткова інформація по E-MAIL.
lelik_bolik (на) hotbox.ru

 
Я хочу знайти роботу в Німеччині (майже Dormagen)
Тепер я роботу Максима авіації Co., ТОВВ інформаційному рахунку Department.Other будь ласка, звертайтеся до моєї електронної пошти jirawan_b2000 (AT) yahoo.com

 
Тюхтій місце для отримання з'єднань ярмарок Embedded World в Нюрнберзі.Вона сіла в кінці цього місяця!

 
з-за мовного бар'єру, знайти роботу в Німеччині є важким через мережу.

 
Наступні моменти дуже важливі в прийомі на роботу до Німеччини.
По-перше, якщо ваше резюме на німецькій мові, це буде мати набагато більше шансів бути "помітили" серед груд додатків.По-друге, під час інтерв'ю, якщо б ви могли спілкуватися німецькою мовою і, щонайменше, одній з інших мови, особливо англійської, то ваші шанси бути прийнятим буде Defenitely бути високою.І останнє, але не менше, більшість компаній вважають за краще кандидата, який має досвід, який точну відповідність їх роботи вимогам.

 
Привіт всім,Визначено участь в якийсь виставки є хорошим кроки необхідно зробити з рекрутерами мати можливість зустрітися віч-на-віч, незалежно від ваших навичок і у фоновому режимі, коротко все, що не має відношення до вас резюме і яка може бути істотно вплинути.

У зв'язку з цим, я помітив, що Нюрнберг виставка відбулася 25 febraruary так повно на сьогоднішній день.

Ви можете знайти у відповідних виставках у Німеччині, перевіряючи за цим посиланням:

http://www.auma.de/start.aspx?sprache=e&spdata=2Привіт,Додано через 2 хвилини:
Oups, забула тобі сказати:

Якщо вам потрібна така ж посилання для будь-якої іншої країни, дайте мені знати.

привіт,

 
Інший спосіб думати про Headhunter.Є багато таких компаній у Німеччині.

joshuashi

 
Шукаєте роботу ІТ в Німеччині.

Experinced: 15 років з Mainfarme комп'ютери.
: Fujitsu / Siemens Computers.
Основна рама сайтів, апаратних фахівця.
Основна рама сайтів, обслуговування фахівцем.
Основна рама CPU / IO / Периферійні фахівця
Основна рама інфраструктури, встановлення на місці експлуатації.
Проекти: MSC / НОКР / GEG / IRITEC /
Волоконно-оптична техніка Splicer Fusion.
Проект: BIPC

Завершено Додаткові курси:
Спеціальна ІТ-курсів в Мюнхені / Німеччина / Siemens
Спеціальна ІТ-курсів в Тегерані / Іран / IDS.

 
Чому б не спробувати Infineon Technologies?

Їм потрібно багато людей, які будуть працювати в Китаї, Malaysis, Індія.
Вони забезпечують дуже гарну місцевих платежів.

 
Привіт

Я Німеччини Ви можете мати наступну ситуацію:

Суспільство: загальнонаціональної замкнутій системі, в GOV.організацій.Це значить, у вас мало шансів з'ясувати робочих місць в GOV.приналежності.

Робота: Дуже гарна ситуація в порядку самооборони sufficeint робіт
та промисловості.TNX

 
Я сподіваюся знайти роботу в Німеччині

У мене є досвід в Fiberoptic бездротових мереж SDH Tetra і багато чого я і продовжуємо працювати з ALCATEL

 
Явідкрив собі робочу візу на 90днив*Тепер шукаю роботу в німечині є досвід праці на СТО  та будівництві*мій номер 0681887171 Марущак Михайло Михайлович Прийму  любі пропозиції
 
Маю відкриту робочу візу на 90*днів*є досвід роботи на СТО та будівництві  мій номир 0681887171 Марущак Михайло Михайлович 25 років(прийму любу пропозицію)
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top