Як оцінити енергію, що міститься в 600V 10us колом?

T

tpj

Guest
Мені потрібно оцінками енергії, що міститься в 600V 10us колом?

Чи може ця енергія буде підтримуватися 33,2 кОм резистор з 0.125W потужність?

Прошу надати мені необхідні розрахунки.

Спасибі.

-TPJ

 
Потужність = V * V / R = 3 360000/33.2 E = W 10,843373493975903614457831325301
енергія = Вт * час = 10,843373493975903614457831325301 * 10E-6
= 1.08433734939759036144578313253e-9

енергії, що припадає на другий (середньої потужності) = енергії за імпульс * респ швидкості

номінальна середня потужність резистора повинна бути від 2 до 5 разів це так, що темп росту дуже мала.

Сказавши, що ви звернулися за майте на увазі, 1 / 4 Вт резистор (CFR або МВС), не підходять для високої напруги.Вам потрібно резистори derigned для високої напруги.

Поджілкі

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top