Реле

Z

zhi_yi

Guest
Будь ласка, скажіть мені, як використовувати реле 6 вольт яка 5 PIN-коду.Скажіть, будь ласка, чітко> _ <

Спасибо за ответ ^ ^

 
Zjawisko nękania nie jest niczym nowym – wielu dorosłych pamięta, jak byli szykanowani w dzieciństwie. O ile jednak „tradycyjne” nękanie obejmuje fizy ...

Read more...
 
Додайте сюди номер деталі, реле.Для нас, знати, які штифти для котушок, шпилька для комутатора та його зв'язок нормально закриті і нормально відкриті з'єднання.

 
Перший:
6 вольт => резистентності з котушки certanly більше 1000 Ом.Тому користуйтеся ommmeter знайти яких шпильки котушку шпильки.

Друге:
3 іншими Pins 2 повинно бути пов'язано і це NC (як правило, пов'язані) штифтів

Третій:
Застосувати 6 вольт на котушку і знайти пов'язані контактами 3 Pins без котушки.Тхі немає (зазвичай відкритий) штифтів.

Четверте:
один з двох контактних штифтів без котушки ж в другому і третьому => Це загальноприйнята PIN-коду.Mr.Cube

 
шкода, що я не розумію, що це котушка PIN-код, Yup я знайшов його, як це

(1) O (2) O (3) O <=== три шпильки, дві з них зазвичай пов'язані

(4) O (5) O <=== інші два контактиЯк його використовувати?Pin які, як правило, у вихідні?Я виявив, що це контактний 1 і пін-код 3 раніше пов'язані, а потім Pin 2 і 4 Pin також пов'язане перш я зміряв його multimetre.please сказати мені: "Як це працює", і якщо порівняти його з іншим реле, які 8-контактний роз'єм, я знаю, що-небудь, скажіть, будь ласка аналогічні функції 5 контактний і 8-контактний роз'єм.

8 PIN-код:

(1) O (2) O (3) O (4) O

(5) O (6) O (7) O ('8 ') O

У 8 штифтів 12 V Я знайшов це реле Pin 1 і пін-код 5 раніше пов'язані, і я знаю, що, як за допомогою 8 Пальці одного, ERM ..деякий час тому я використав це так.

Я підключив 12 вольт від енергопостачання Pin 1 і пін-код 5, а потім на виході я можу взяти б його від контакту 2 або шпилькою, 6, а потім у Pin 3 Pin 7 і я віддав його 12 В змінного струму, потім Pin 4 і виведенням 8 Я дав 12 V DC, якщо я відключив змінного струму, вихід буде взяв від джерела постійного струму з контактної 4 і виведенням 8, так як реле буде змінений з'єднання.

Що спільне між 5 реле контактний і 8-контактний роз'єм реле, як його використовувати,

на моєму 5 Pins реле він пише:

743H-1A-C
COIL - 6VDC
10A 120VAC <- це межа, який дозволив?
10A 24VDC <- це межа, який дозволив?

Велике спасибі за допомогу, шкода, що я використовував на ламаною англійською мовою> _ <, сподіваюся, що кожен може зрозуміти мій англійська, спасибо ^ ^

 
Будь ласка, допоможіть мені відповісти на нього> _ <

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top