Посилання на різні конструкції послідовник лінії роботів

Більш докладну інформацію про шляхи робота наступний см. в моїй книзі мого досвіду в автономних роботів Це безкоштовно книгу. Ви можете завантажити його з Yahoo групи booksbybibin http://groups.yahoo.com/group/booksbybibin/ Бибина Джон www.bibinjohn.tk
 
Привіт, Thats дійсно хороша книга, я appreceiate це багато. Спасибі ще раз.
 
хто може вести мене .... я хочу зробити робота лінія послідовником використанням 8051 controlller .... потрібно запрограмувати його для будь-якого шляху ... (лінія не тільки закриті ... але жировик дві лінії encounterd він вибрав виганяються ч / б них ..... вень лінія закінчується його виганяють повернення і вибрав інший шлях, а) ..
 
хто може запропонувати мені рядки після робота з використанням 89c51 .. , А також близько ISP ....
 
Ashok, від того, що я бачу з усіх ваших повідомлень тут .. Ви ще не зробили будь-яких BOST досі? Сконцентруйтеся в першу чергу на створення бота, використовуючи тільки компаратор / підсилювачі + HBridge ... Потім перейти на 8051 і т.д. ..
 
насправді Ive зробили лінія послідовником використанням 89c51rd2 MC ... тат був для мого проекту міні-коледжі ... але я не ВГА чітке уявлення про те, як спалити 2 спалахи в 89c51 ....
 
Чи знаєте ви купити комплект з TRI Індії? Ваш коледж повинні бути з програмістом для 8051 .. використовувати.
 
ні .. мій colg оленяча шкіра у будь-якого програміста, як зуб ....
 
Я хочу, щоб побудувати робота лінія послідовником так, будь-хто може допомогти мені в наданні схема і як його побудувати
 
[Цитата = jaggu199] я хочу побудувати робота лінія послідовником так, будь-хто може допомогти мені в наданні схема і як її побудувати [/QUOTE] Є достатньо посилання, наведені в цій гілці до теми сказав. Виберіть той, костюми YouU найбільше. Ура [розмір = 2] [COLOR = # 999999] Додано через 2 хвилини: [/color] [/SIZE] [цитата = ashok7067] верб насправді зроблено лінія послідовником використанням 89c51rd2 MC ... тат був для мого проекту міні-коледжі ... але я не ВГА чітке уявлення про те, як спалити 2 спалахи в 89c51 .... [/ цитата] Програма compliled і результуючий файл шестигранні спалюють, щоб 89C51 чіп з програмістом, який поставляється з програміст. Ви можете подивитися на www.united77.com/89programmer.htm . Ваше здоров'я
 
Я плутати вт програмування мого робота з з AVR ... Ви можете мені допомогти?
 
Це рядок FOLLOWER робота, використовуючи ПІК мікроконтролера .. U можна використовувати PIC 16f877a за кращий moreever особливості .. У цьому ЦКТ .. Ми г фільтрації цього можна уникнути при використанні ІК входи в порт контактів .. А спробуйте для цього. один він Віль вок з ........ Srinu найкращими побажаннями
 
[Цитата = amolbook] http://students.iiit.ac.in/ ~ saini_sandeep/pro2.html [/QUOTE] Я ВГА бачив схему. У мене є деякі непорозуміння в connections.can і сказати, де перший термінал підключений вентилятор? .... А що таке "ключові простору =" (J1 і J2) в тому, що вимикач?? або реле або щось ще? плз відповісти або, по крайней [листи] psevekar@gmail.com [/Email]
 
тут є той, який я зробив сам, і це спрацювало дуже гуд [URL = http://techiworld4u.blogspot.com/2011/12/line-follower-robot.html] Технологія світу: Робот лінії Follower [/URL]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top