Питання роботи акумулятора

R

ricky_wcy

Guest
Струм навантаження = 500mA
4 серійних Д-батарейку = термін роботи батареї 12 часов

Питання полягає в тому, щоб подвоїти чи потроїти життя батареї

Варіант
(Діод 4 серійних Д-Cell) / / ( діод 4 серійних Д-Cell)
Чи можливо подвійне батареї?

Варіант B
(Діод 4 серійних Д-Cell) / / ( діод 4 серійних Д-Cell) / / ( діод 4 серійних Д-Cell)
Чи можна потрійна батареї?

 
Jeśli Google Trends faktycznie dobrze odczytuje trendy, to większe szanse na zwycięstwo w drugiej turze wyborów ma Andrzej Duda. Kandydat PIS stale góruje nad Bronisławem Komorowskim pod względem liczby zapytań w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Read more...
 
Ви Все потрібно робити, щоб у два рази на підлогу з батарей паралельної них немає необхідності для діодів,
Якщо ви помістіть їх у серію двічі напруги, а не можливостей.

Тому для отримання 6V 1000mA або 1500mA Вам знадобиться 4 1.5V в серії дати вам 6V робити те ж саме для іншої акумуляторна батарея то просто приєднатися до позитивного на позитивні і договір торг доречний і у вас буде 6V 1000mA батарею

сподіваюся, що допомагає вам
wizpic

 
Так, серія 1.5V батареї призведе до збільшення напруги немає потенціалу
Я використовую 6V тому що мені потрібно, щоб двигунLet me explain in more details for my circuit -------------------------------------------------- ---
1.Мотор (робоча напруга = 4.5V - 6V)
2.MCU (робоча напруга = 2.7V - 3.3V)

Крім того, паралельно всі батареї без діодів, струм буде надходити в інший в силу різних intenal опір.Велика проблема

 
Ріккі довіряти мені не потрібно просто підключити діоди їх вам буде добре

Я знаю, що я працював з батареями для 10years і ніколи не було проблемою

Ми використовуємо 4 х 6V 225AH батарей 24V дати 2 рази, щоб дати нам 24V 550AH і не використовувати діоди

і де це велика проблема

 
Кожна батарея має різні внутрішній опір і напруга
Ток може випливати з 1 акумулятор у той час як інші / /

Ви HK парня или Китай хлопець, wizpic.
Частка Давайте знання, якщо ви не заперечуєте

Мій MSN є ricky.wcy (AT) gmail.com

 
Повірте мені внутрішній опір не буде casue струму або напруги, що йдуть з 1 акумулятор Ohter батарею, я onced використовували 8 х 1500mA NiCad дати мені 4.8V 3000Ma просто купити з'єднавши їх разом, і він не робив anyting

Єдине, що вам потрібно буде ретельно з нею, що використання нових батарей ж віку, ви можете використовувати будь-який вік батареї безпечним, але тільки відступати, що краще за них незабаром падіння до нижньої Leves

Я ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

wizpic

 
Мені доведеться розглянути питання про паралельному вирішенні батареї для мого проекту.
Я думала, що я повинен використовувати діоди для 2 батарейки, щоб уникнути розбіжностей.Однак я думаю, що якщо батареї є новими мені не потрібно буде діоди (система моя тепер робити зарядку батареї, оскільки він буде Неві буде підключений до лінії електропередачі)

Я знайшов Посилання по темі:
http://www.zbattery.com/seriesparallel.html
http://www.batteryuniversity.com/partone-24.htm

 
Я теж розробляємо батарейках пристрою протягом багатьох років, паралельно батареї не моїм першим вибором.Оператори можуть (і роблять) вставити батарейки назад викликає серйозні проблеми, особливо при використанні літій.Максимальний життя досягається, коли всі батареї одного типу (тобто Duracell) і вік (тобто те ж вікні) навіть для серійних конфігураціях.Я припускаю, що двигун буде залучити набагато більше, ніж поточна схема мікроконтролера, для цього я б оптимізувати енергоспоживання для мотора (4 X 1.5v = 6V при використанні лужних).Я хотів би вибрати велику клітку (наприклад, "D" замість "AA"), щоб отримати необхідний час виконання.Якщо лужні батареї не будуть робити це, спробуйте літію.

 
Дякуємо за всі хлопці поділитися своїми знаннями про дизайн акумулятора.

Я використовую 4 X 1.5V D-Cell Energizer лужні в моєму проекті.
Акумулятора не достатньо.Ми очікуємо, що є подвійний або Trible акумулятора.Так, крім D-лужного, які батарейки я можу використовувати, щоб це досягнення

 
якщо у Вас в кімнаті чому б не використати 6V 10AH запечатаних свинцево-кислотні батареї, це зайняло б стільки ж номері тримісний батареї б ви могли зробити зарядний пристрій, а після просто rechaege нього, а не викидайте їх

Тепер є їжа для роздумів

Ви також можете подивитися тут
http://www.maplin.co.uk/search.aspx?menuno=11897&MenuName=Sealed 20Lead%-кислотні 20Batteries% & FromMenu = Y & worldid =- 6 & DOY = 26m5

Ви можете одержати їх по всьому світу

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top