Оновлення Symbol Properties (OrCAD Capture CIS)

H

hobbss

Guest
Чи є спосіб, щоб оновити всі компоненти в конструкції з джерела даних СНД? Приклад: схема створюється з використанням частин виключно вибрані з СНД бази даних. Після того, як схема закінчена, нова властивість додається до бази даних. Як я можу виконати оновлення / оновлення / синхронізацію з базою даних таким чином, щоб всі компоненти, додайте цю власність? Коли я оновити дизайн Cache, жоден з компонентів відображає цю нову власність. Єдиним способом мені вдалося змусити його працювати, щоб видалити компоненти, а потім замінити його з бази даних (кілька утомливо і високим ризиком для багатосторінкових схем з сотнями компонентів). Я підозрюю, що, можливо, буде потрібно написати *. Оновити файл, але приклади, які я зміг знайти досить специфічний (тобто створення цього майна, і дати йому це значення). Я хочу, щоб частина поновлення з бази даних - створення цього майна, і додати будь-яке значення, вказане в базі даних. Змінити: Щоб це зробити, все що вам потрібно зробити, це вибрати * DSN-файл у вікні менеджера проекту .. Потім запустіть Диспетчер частин, і оновлення всіх частин в загальній групі. Я так і не змогли з'ясувати це поки що не для компонентів в загальній групі.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top