Діоди: будь ласка, допоможіть!

S

Spork

Guest
У мене є тонни діоди (дрібні скла, а також великих чорних), чи є спосіб для мене сказати, що діоди я тут?Мені потрібно 1N14148 або 1N4448, і я не можу сказати, що моя є.

Спасибо заранее.
Spork

 
Microsoft zapowiedział, że do końca lutego nie ma co oczekiwać nowych wydań Windows 10 TP, ale w sieci niespodziewanie pojawiły się aż dwa jego wydania - Windows 10 build 10022 oraz Windows 10 build 10014.

Read more...
 
скло не може бути стабілітрони ...Виходячи з мого досвіду чорні повинні бути одного ур шукає

 
Скляний діод може бути танув 1N914 або 1N4148 або що-небудь інше.Якщо вони не стабілітрони або іншого типу діодів, найбільш ймовірними є ту, яку ви шукаєте.
Plastick чорно-діоди зазвичай мають 1N400X тип.Але ви повинні мати на увазі їх номінальна напруга з 1N4001 оцінюється на 50V, 100V на 1N4002 і так далі.
Так що якщо у вас є 1N4001, ви не можете підключити його від електромережі постачання ні 4002, 4003.

Привіт
П

 
Ну, я пропоную, що і залучити IRS характеристики теплообміну на екрані осцилографа.Те, яким чином його номінальна напруга і погода свою стабілітрони або не буде очевидним.

Привіт!

 
platonas пише:

Скляний діод може бути танув 1N914 або 1N4148 або що-небудь інше.
Якщо вони не стабілітрони або іншого типу діодів, найбільш ймовірними є ту, яку ви шукаєте.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top