Допоможіть! Де не так з цими двома МОП?

R

RoboColor

Guest
Шановні панове, я познайомився з дуже серйозною проблемою в моєму проекті. Я використовую IRF7389, щоб сформувати просту схему наступним чином: Структура IRF7389 полягає в наступному: В одному випадку, я ставлю TC3 в стабільному рівні, рівному Vp. Коли я додаю імпульсу (5V 250 Гц) на TC4, виникає проблема. В даний час в F1 (запобіжник) різко зростає в цей час і здається, що два МОП-транзистори включити в той же час. Я не знаю, де це неправильно. Будь ласка, допоможіть мені! Спасибі велике!
 
Чи так це на другу картину, що стоки з двох МОП-транзисторів з'єднані один з одним?
 
Спасибі за вашу відповідь! Так, це правильно. Ця картина відбувається з дані про виробництво. І я перевірив, що вони дійсно усунені. Насправді, мені потрібно, щоб вони були виправлені разом. Навіть виробництво не робити, я буду підключити їх разом в моїй схемі. Насправді, ця цифра вище половини H-міст для управління DC кисті двигуна. Але зараз, половину моста не може працювати належним чином, це виглядає як коротке замикання в ньому, але я не знаю, де це неправильно.
 
Чи є у вас проблеми під час моделювання або з реальною схемою? Тому що на схемі P-MOSFET скасував витоком і стоком, але висновок нумерації в порядку.
 
короткі контакти 3 і 4, то спробуйте ви повторите тест. Якщо поточна звичка бути збільшений - зниження резистор опором значення для вентильних схем таким напруги на затворі не буде залежати від зливу в ємність затвора.
 
Для Coros: Спасибі вам велике! Я думаю, що схема правильна, тому що це P-канальний MOSFET. Як ви думаєте, що це має бути скасовано між pin3 і pin4 (5). Не думаю.
 
Джерелом P-MOSFET повинні бути більш позитивними, ніж в каналізацію, в іншому випадку внутрішній діод буде проводити струм. Якщо VT є найбільш позитивне напруга джерела повинні піти туди, тому стоки підключені. Ворота ланцюга управління половини моста має бути низьким імпедансом, так що ворота ємності стягується якнайшвидше і не повинно бути мертвий час між вимиканням одного транзистора перемикання на інший. Відкритий колектор ланцюга управління з 10k резистор не є хорошим рішенням, двотактний була б більш адекватною.
 
Спасибі COROS! У перший схематичне креслення, я втомився pin3 (Джерело P-Channel) на найвищому рівні напруги (Vp, близько 12V DC), так що я думаю, що немає жодної проблеми в цьому. Я дротового pin3 і pin4 разом зараз, і перевірили напругу PIN5. Це майже так само, як Ур, це означає, що P-канальний МОН-транзистор включений! Чому? Це так дивно. Про стан P-канальний MOSFET викликати великий струм, коли N-канальний МОН-транзистор включений. Але я не знаю, чому P-канальний МОН-транзистор знаходиться на навіть коли я дротового pin3 і pin4 разом. Я замінив чіп на один раз, результат той же.
 
Може бути, ви намагаєтеся перевірити транзистор P окремо, наприклад, для. з лампою 12В, просто щоб перевірити, якщо він не пошкоджений. З витік і затвор з'єднані разом він має бути вимкнений.
 
RoboColor, не роблять п каналу, коли ваша P канал був затвор-витік закорочені? Vpp може бути пов'язано з неперевершеною стоку до джерела струму витоку між р і п МОП. І те, що навантаження ви використовуєте для тестів?
 
Я дротового витік і затвор р-каналу разом, коли я зробила тест. Під час тесту я поставив резистор між стоком і землею, я можу виявити струм через резистор. Поточне значення становить близько Vp / R. Я буду робити тест окремо для р-каналу завтра. Спасибі велике.
 
Шановні все: я страшна шкода, що проблема полягає в самому пристрої. Тому що я вибрав поганий дилер, MOSFET вони забезпечують мене є більш ніж 50% відмов. Цієї ночі, я можу змінити MOSFET (и) в кілька разів, і виявили, що деякі пристрої можуть працювати, а інші ні. Я думаю, що дилер продає пристрої зняли зі сміттям друкованої плати. Так постає питання: як судити, якщо MOSFET добре, перш ніж вона припаяна на борту, за допомогою мультиметра? Спасибі велике.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top