Де логарифмічної спіральної антени використовується? (Для моєї дисертації)

A

ayy2023

Guest
привіт всім. Я хочу запитати, якщо будь-який з вас знають, які області логарифмічної спіральні антени? Що вони використовуються? Я знаю, що вони мають кругову поляризацію. деякі технології хлопець сказав мені, що вони можуть бути використані для пошуку вибухових мін з супутника. Ви знаєте інші конкретні випадки використання логарифмічної антени? Я хочу розповісти про конкретних застосувань його у вступній частині моєї дисертації. будь-яка допомога буде оцінили.
 
ayy2023 як я знаю, логарифмічної спіральної антени можна використовувати для виявлення об'єктів похований в землі, тому що його коефіцієнт посилення і кругова поляризація. він використовується для GPR (георадара) систем. [Розмір = 2] [COLOR = # 999999] Додано через 5 хвилин: [/color] [/SIZE] Привіт всім ..... Ви знаєте, що це спалах ставка в лог-спіральної антени? Який зв'язок між швидкістю спалаху, і всі параметри спіралі, як діаграма спрямованості, поляризація, опір і т.д.? і які наслідки спалаху швидкість нашого журналу-спіральної антени? Чи вірно, що обмеження в швидкості спалаху становить 0,2
 
привіт від спалаху випадку, я думаю, ви маєте на увазі "а", який знаходиться на рівняння г = г0 * е * (АСР) у роботі Дійсно він говорить, що вони зробили 40 різних спіральні антени все з різними параметрами я також зробив 10 моделювання з = 0,7 , 1, 1,3 і 0,3987 Причина, чому можна думати, 0,2
 
але робить це правда, що свою чергу, залежить від тета? так як свою чергу, може бути залежало зі спалахом курс? робить ваші 10 моделювання не між повний оборот і півтора чергу? при а = 0,7, 1 і 1,5 скільки ваша черга? Не в одній половині чергу? О Я У мене є опір 230 + J200 Ом, як зменшити, що уявна? і порівняти його з роз'ємом 50 Ом, що відповідний імпеданс можна використовувати? повинні використовувати мій спіральної Балун? як що? Вибачте, якщо у мене є багато питань THX
 
який ваш діапазон частот? якщо ви використовуєте UWB, як 2-18 ГГц, то ви не можете відгукується на ваш уявний імпеданс. це звичка здійснити багато чого. свою чергу, залежить по 2 параметрам. Першим з них є «спалах курс" Друга бета, який є кут між двома логарифмічної спіралі, які виробляють руку вашої спіральної антени. Я думаю, ви читали паперу Дайсон (рік 1959) він говорить одне і те ж, як ви, але це не говорите, що ви повинні обмежувати таким чином. він говорить, коли ви робите, як ви кажете, ви будете мати хороші картини. в іншому випадку він не говорить, що відбувається. і відповісти на ваше запитання: якщо ви берете r0 = 1 і а = 1,1.3,0.7 обидва вони не мають поворот або півтора свою чергу, що робить діаграми неповної та зламані. мої дослідження було дослідження цих ефектів. Ви можете бачити, що ви просите за допомогою HFSS себе. якщо вам потрібна додаткова допомога пошту мені [листи] ayy2023@yahoo.com [/Email], і я не використовувати Балун, але я використовував небудь замість них, який зробив КСВ менше 2
 
мій діапазон частот 1,8 - 6 ГГц. чому не ваша спіральні потрібно Балун? так як збалансувати спіральні опору з коаксіальним 50 Ом?
 
ми не використовували коаксіальний 50 Ом, як я сказав, що ми використовували перехід від коаксіальної до двопровідної кабель. шукати його на IEEE як "1:100 Балун трансформатора" насправді можна назвати Балун.
 
Чи можу я побачити ваш дизайн, будь ласка? тому що я не знаю, перехід від коаксіальної до двопровідної кабель або ми можемо називати його "1:100 Балун трансформатора". Ви знаєте, як створити Балун або відповідного опору для мого журналу-спіральної антени? У мене є антена з приблизно 220 + J200 Ом, в HFSS дизайн, я поклав шматок порту в центр спіралі, між 2 спіральних рукавів. Я хочу, щоб порівняти його з коаксіальним 50 ohm.i не знаю, теж, як створити Балун або відповідного опору в HFSS, тому що я новачок в цьому програмному забезпеченні.
 
Я використовував рівностороннього трикутника для мого остаточного проекту, щоб отримати круговою поляризацією для квазі Зеніт супутникове.
 
[Цитата = chamonz] Чи можу я побачити ваш дизайн, будь ласка? тому що я не знаю, перехід від коаксіальної до двопровідної кабель або ми можемо називати його "1:100 Балун трансформатора". Ви знаєте, як створити Балун або відповідного опору для мого журналу-спіральної антени? У мене є антена з приблизно 220 + J200 Ом, в HFSS дизайн, я поклав шматок порту в центр спіралі, між 2 спіральних рукавів. Я хочу, щоб порівняти його з коаксіальним 50 ohm.i не знаю, теж, як створити Балун або відповідного опору в HFSS, тому що я новачок в цьому програмному забезпеченні. [/QUOTE] Я не імітувати його з Балун. Я моделюється, як ніби це подавалося з двома проводами. це не змінює діаграму але це зміна КСВ, і я знайшов дуже і дуже різний КСВ для мого моделювання. і я знаю, якщо ви кладете шматок порту в центрі вашого випромінювання вікні ви повинні створити об'єм порожнеч. ти в змозі управляти своїм моделювання та імітації? У мене є теза презентації завтра. Побажайте мені удачі: D
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top