Аудіо Beat Tracker

C

cached21

Guest
Я зацікавлений у цьому проекті, який відстежує Beat / ритм пісні (реп, хаус, техно, R & B, і т.д.) в реальному часі.Це ніби як кольору органу.Ось що я придумав досі:

Електретні мікрофона вловлює звук, яку відіграє в навколишньому повітрі, передає сигнал через попередній етап посилення з АРУ.Це пройшло другого порядку Салле-Кея ФНЧ з частотою зрізу в 170 Гц.На даному етапі я суперечили про те, що робити.Я можу:

1) Повний хвиля виправити сигналу ФНЧ, передати його для детектора огинаючої, а потім в АЦП мікроконтролера.Мікроконтролер визначає, коли сигнал перевищує певний поріг, і відправляє логіка пов'язана з високими світлодіодні, вказуючи бити не відбулося.

АБО

2) Гранична величина сигналу ФНЧ прямо в мікроконтролері.MCU буде працювати БПФ і перетворення Уолша FFT (бідняка) на сигнал.Найсильніший влада вказує основні частоти (Beat) з пісні.Світлодіод на імпульсному що відповідні частоти.

Моя основна мотивація полягає в розробці системи, яка ретельно відслідковує бити ритм-на пісню, яку грає.Пропозиції, зауваження та рекомендації Ласкаво просимо!

 
Titan Aerospace, przejęta przez Google firma produkująca bezzałogowe statki powietrzne, przystępuje do praktycznego testowania dronów nowej generacji.

Read more...
 
Мені подобається 2-й підхід кращий.Напевно, найнижча частота бен БПФ вище певного порогу б базою барабан.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top